Ocean Saver Zestaw Startowy: Butelka + Kapsułka do czyszczenia Uniwersalna (1szt)

Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 12,50 zł 12.50
ilość szt.
Zyskujesz 12 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 3.62375
Producent: Ocean Saver
Kod produktu: 2154

Opis

Ocean Saver Zestaw Startowy: Butelka + Kapsułka do czyszczenia Uniwersalna (1szt)

Rewelacyjny środek uniwersalny do czyszczenia wszelakich powierzchni. W zestawie z butelką, którą możesz używać wielokrotnie. Kapsułka jest biodegradowalna. Całkowicie rozpuszcza się ona w wodzie, zmieniając się w płynny środek do czyszczenia.

Kapsułka ma piękny zapach jabłka i mięty. Ma naturalne pH, więc jest łagodna dla powierzchni, co nie znaczy, że nie jest skuteczna. Nadają się do wszelkiej powierzchni w naszym domu, sprawia, iż jest ona odporniejsza na zabrudzenia i plamy.

Jak działa kapsułka:

Kapsułka po rozpuszczeniu w wodzie tworzy środek czyszczący, który można przelać do butelek, które np. posiadasz już w domu. W ten sposób unikasz kupowania nowych butelek z tworzyw sztucznych.

Powłoka kapsułki, w której jest płyn, jest całkowicie biodegradowalna. Po rozpuszczeniu w wodzie rozkłada się ona na naturalne elementy, co pozwala uniknąć dotarcia do jezior, rzek czy oceanów chemicznych środków. 

Dzięki tym kapsułkom nie zużywamy tak dużej ilości plastiku i zmniejszamy ryzyko tego, że dostanie się on do mórz i oceanów. Jest to kolejna, wspaniała forma recyklingu. Starajmy się o to, by z każdym dniem zmniejszać ilość recyklingowania tworzyw  sztucznych.

UWAGA! 

Podobnie jak w przypadku innych środków czyszczących, kapsułki te należy zawsze trzymać z dala od dzieci i zwierząt!

Czwartorzędowy eter C12-14 alkilopoliglikolu amonu, chlorek metylu amonu, chlorek didecylodimetyloamoniowy, hydroksylan propyloheptanoletu.

Może powodować poważne oparzenia skóry i uszkodzenia oczu. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne. Zawiera propionian cykloheksylu allilu, d-limonen. Może powodować reakcję alergiczną. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nosić rękawice ochronne / ochronę oczu. Dokładnie umyć zanieczyszczoną skórę po pracy. Unikaj uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, wyjmij je i kontynuuj płukanie. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ (lub włosy): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody / prysznicem.

Właściwości:

  • Zapach: jabłko i mięta
  • W zestawie z butelką
  • Biodegradowalna kapsułka
  • Produkt wegański, nietestowany na zwierzętach

Jak używać:

  1. Usuń z opakowania etykietę i wyjmij kapsułkę.
  2. Włóż kapsułkę do butelki z rozpylaczem.
  3. Napełnij butelkę 750 ml wody.
  4. Dokładnie zakręć butelkę. Następnie wstrząśnij nią tak, aby kapsułka się rozpuściła.
  5. Spryskaj ściereczkę lub powierzchnię, która ma być czyszczona i myj ją tak, jak zwykle.

Skład:

> 30% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, 15-30% kationowych środków powierzchniowo czynnych, zawiera d-limonen, amyl cynamonowy.

O marce Ocean Saver:

Marka powstała z głębokiej miłości do morza. Wszyscy wiemy, jak cenny jest ocean. Ocean Saver chce, aby pozostał taki dla przyszłych pokoleń.

Rewolucyjne kapsułki zostały opracowane w celu zwalczania plastiku i jego jednorazowego użycia. Marka czuje się zobowiązana do tworzenia środków, które mają ułatwić nam codzienne czynności. 

Produkty powiązane

Napisz do nas:

hello@pandawanda.pl

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium