Ocean Saver Zestaw Startowy: Butelka + Kapsułka do czyszczenia kuchni (1szt)

saver kitchen.jpg
  • promocja
Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 8,50 zł 12,50 zł 8.50
ilość szt.
Zyskujesz 8 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

Ocean Saver Zestaw Startowy: Butelka + Kapsułka do czyszczenia kuchni (1szt)

Rewelacyjny środek do czyszczenia kuchni. W zestawie z butelką, którą możesz używać wielokrotnie. Kapsułka jest biodegradowalna. Całkowicie rozpuszcza się ona w wodzie, zmieniając się w płynny środek do czyszczenia.

Dzięki tej kapsułce w naszej kuchni będzie się unosił piękny zapach letnich cytryn. Usuwa ona uporczywy do zmycia tłuszcz i brud. 

Jest to silny, biodegradowalny środek do czyszczenia kuchni.

Jak działa kapsułka:

Kapsułka po rozpuszczeniu w wodzie tworzy środek czyszczący, który można przelać do butelek, które np. posiadasz już w domu. W ten sposób unikasz kupowania nowych butelek z tworzyw sztucznych.

Powłoka kapsułki, w której jest płyn, jest całkowicie biodegradowalna. Po rozpuszczeniu w wodzie rozkłada się ona na naturalne elementy, co pozwala uniknąć dotarcia do jezior, rzek czy oceanów chemicznych środków. 

Dzięki tym kapsułkom nie zużywamy tak dużej ilości plastiku i zmniejszamy ryzyko tego, że dostanie się on do mórz i oceanów. Jest to kolejna, wspaniała forma recyklingu. Starajmy się o to, by z każdym dniem zmniejszać ilość recyklingowania tworzyw  sztucznych.

UWAGA! 

Podobnie jak w przypadku innych środków czyszczących, kapsułki te należy zawsze trzymać z dala od dzieci i zwierząt!

Czwartorzędowy eter C12-14 alkilopoliglikolu amonu, chlorek metylu amonu, chlorek didecylodimetyloamoniowy, hydroksylan propyloheptanoletu.

Może powodować poważne oparzenia skóry i uszkodzenia oczu. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne. Zawiera d-limonen, geraniol. Może powodować reakcję alergiczną. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nosić rękawice ochronne / ochronę oczu. Dokładnie umyć zanieczyszczoną skórę po pracy. Unikaj uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli nosisz soczewki, wyjmij je i kontynuuj płukanie. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ (lub włosy): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody / prysznicem.

Właściwości:

  • Zapach: letnia cytryna
  • W zestawie z butelką
  • Biodegradowalna kapsułka
  • Produkt wegański, nietestowany na zwierzętach

Jak używać:

  1. Usuń z opakowania etykietę i wyjmij kapsułkę.
  2. Włóż kapsułkę do butelki z rozpylaczem.
  3. Napełnij butelkę 750 ml wody.
  4. Dokładnie zakręć butelkę. Następnie wstrząśnij nią tak, aby kapsułka się rozpuściła.
  5. Spryskaj ściereczkę lub powierzchnię, która ma być czyszczona i myj ją tak, jak zwykle.

Skład:

> 30% niejonowych środków powierzchniowo czynnych, 15-30% kationowych środków powierzchniowo czynnych, zawiera d-limonen, linalol, geraniol, citral, heksylowy cynamal, benzoesan benzylu, cytronellol.

O marce Ocean Saver:

Marka powstała z głębokiej miłości do morza. Wszyscy wiemy, jak cenny jest ocean. Ocean Saver chce, aby pozostał taki dla przyszłych pokoleń.

Rewolucyjne kapsułki zostały opracowane w celu zwalczania plastiku i jego jednorazowego użycia. Marka czuje się zobowiązana do tworzenia środków, które mają ułatwić nam codzienne czynności. 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Napisz do nas:

hello@pandawanda.pl

Waluty
Inni kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl