Mydlarnia Cztery Szpaki Naturalny mus do ciała Wiosenny 150ml

Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
Zyskujesz 39 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.5
Kod produktu: 1994

Opis

Naturalny mus do ciała Wiosenny marki Mydlarnia Cztery Szpaki 150ml

Lekki, delikatny, puszysty jak pianka mus Wiosenny sprawia, że używa się go wyłącznie z przyjemnością. Momentalnie się wchłania, pielęgnuje i odżywia skórę. Mus wiosenny to odpowiedź na potrzebę zmiany treściwych maseł do ciała doskonałych na zimne dni na coś lżejszego, nawilżającego i pobudzającego cytrusowo-kwiatowym aromatem.

 

Główne składniki:

  • Masło shea - to kosmetyczna alfa i omega - odżywia i regeneruje skórę. Zawartość witamin A i E chroni skórę przed wolnymi rodnikami, co spowalnia procesy starzenia. Ma także szerokie właściwości ochronne - chroni nasze ciało przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych
  • Masło kakaowe - olej w postaci stałej pozyskiwany z ziaren kakaowca. Posiada wysokie stężenie składników o silnym działaniu przeciwutleniającym, tzw. polifenoli. Jest cennym źródłem kwasu oleinowego, palmitynowego i stearynowego. Pomaga neutralizować wolne rodniki odpowiedzialne za degradację komórek i chroni skórę przed przenikaniem toksyn z otoczenia. Wykazuje również właściwości silnie nawilżające, pozwalające zapobiec przesuszeniu skóry.
  • Olej kokosowy - pomaga utrzymać optymalny stopień nawilżenia skóry, wzmacnia jej elastyczność i poprawia jędrność. Wykazuje również działanie antybakteryjne i spowalniające starzenie.
  • Olej awokado - zwany olejem 7 witamin (A-B-D-E-H-K-PP). Ma właściwości utrzymujące optymalny stopień nawilżenia, odżywia naskórek, a dzięki dużej zgodności z naturalnymi lipidami skóry, uzupełnia naturalną barierę lipidową. Działa kojąco, przeciwzapalnie i przeciwgrzybiczo.
  • Olejek eteryczny zielona cytryna - odpowiada za cytrusowe nuty zapachowe musu. Wspomaga pielęgnację cery łojotokowej, z grzybicą czy egzemą, a także pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych i infekcji skóry. Zawarta w nim witamina C jest naturalnym antyoksydantem, może być również pomocna przy wyrównywaniu kolorytu skóry i rozjaśnieniu przebarwień. Zawarte w olejku flawonoidy pomagają w zachowaniu młodej i gładkiej skóry, a fitohormony sprawiają, że jest bardziej napięta i sprężysta.
  • Olejek eteryczny bergamotka - pozyskiwany z owocu drzewa bergamotowego, pogłębia świeży, cytrusowy aromat. Działa orzeźwiająco, energetyzująco i pobudzająco.
  • Olejek eteryczny drzewo różane - dodaje do zapachu musu kwiatowej lekkości i słodyczy. Ma właściwości regenerujące i pomaga zwiększyć elastyczność skóry. Szczególnie sprawdza się w pielęgnacji cery suchej, wrażliwej i dojrzałej.
  • Olejek eteryczny jałowiec - wnosi ze sobą drzewno-korzenny, pieprzny aromat. Działa antyseptycznie, tonizująco i przeciwbakteryjnie, dzięki czemu bywa stosowany w pielęgnacji skóry trądzikowej i łojotokowej. Dzięki właściwościom regeneracyjnym jest również pomocny w walce z cellulitem i rozstępami.

Sposób użycia: Aplikuj na lekko wilgotną skórę całego ciała po kąpieli - najlepiej 2 wieczory/poranki z rzędu. 

Właściwości:

  • waga: 150ml
  • 100% vegan i produkt nietestowany na zwierzętach
  • kosmetyk bez konserwantów
  • termin przydatności: 6 miesięcy
Skład: masło shea, olej z pestek winogron, olej słonecznikowy, olej awokado, masło kakaowe, skrobia ziemniaczana, naturalne olejki eteryczne: zielona cytryna, bergamotka, drzewo różane, jałowiec, witamina E INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Potato Starch, Theobroma Cacao Seed Butter, Limonene, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Tocopheryl Acetate, Linalool, Aniba Rosaeodora Wood Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Citral

O marce Mydlarnia Cztery Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki to młoda rodzinna firma w Polsce, którą prowadzi ją małżeństwo z pomocą synów: Józia i Jurka, choć słowo “pomocą” jest użyte umownie – chłopaki mają 2 i 3,5 roku. Póki co – wprowadzają do firmy twórczy chaos.

Dusia i Tomek założyli mydlarnię, ponieważ od zawsze robili coś z niczego, zajmowali się szeroko pojętym rękodziełem: warzyli piwo, robili sery, filcowali, robili ubrania.

O tradycyjnie wytwarzanych kosmetykach przeczytali kilka lat temu na przypadkowo znalezionym amerykańskim blogu i wsiąkli do reszty. Piwo i sery poszły w odstawkę, skupili się na mydle. Nie myśleli o tym w kategoriach: firma, biznes, pieniądze. Jednak ich produkcji kosmetyki znikały wśród rodziny, bliższych i dalszych znajomych, tak szybko, że… nie mieli wyjścia i postanowili skierować przedsięwzięcie na profesjonalne tory.

Od początku radość wzbudzał fakt, że można robić kosmetyki bez dodawania do nich niepotrzebnej chemii, utrwalaczy, parabenów, dziwnych barwników i zasady "bez żadnej zbędnej/toksycznej chemii" rodzina trzyma się cały czas. 

Produkty powiązane

Inni kupili również

Napisz do nas:

hello@pandawanda.pl

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium