Opcje przeglądania

W poniższym asortymencie sklep internetowy PANDAWANDA oferuje w atrakcyjnej cenie kulki waginalne. Akcesoria są dedykowane kobietom do ćwiczeń mięśni dna miednicy (Kegla). Trening jest zalecany w profilaktyce zdrowotnej. To wysokiej jakości hipoalergiczne, ekologiczne i bezpieczne produkty wykonane z atestowanego medycznego silikonu. Artykuły są wodoodporne i łatwe w użytkowaniu. Sprawdź już dziś, jakie modele możesz znaleźć w naszej ofercie.

Kulki waginalne

Ćwiczenie mięśni Kegla – dlaczego to takie ważne?

Dla kobiety mięśnie Kegla inaczej dna miednicy PFM (z ang. Pelvic Floor Muscle) odgrywają ważną rolę tzw. podpory dla wielu organów wewnętrznych. Pełnią one m.in. funkcję zwieraczową – w sytuacji nagłego wzrostu ciśnienia w jamie brzusznej oraz wspomagającą – proces kontroli wydalania produktów przemiany materii. Dobrze wyćwiczone PFM (np. ekologicznymi kulkami) ułatwiają naturalny poród oraz zwiększają satysfakcję seksualną podczas stosunku waginalnego. Natomiast słabo wytrenowanie partie mięśniowe mogą być przyczyną nietrzymania moczu, a w skrajnych przypadkach wypadania narządów rodnych. Ćwiczenie mięśni Kegla stanowi bardzo ważny element w leczeniu objawowym. Najpopularniejszą metodą treningu jest technika napinania polegająca na szybkich i silnych skurczach. Innym rozwiązaniem jest stosowanie kulek waginalnych.

Kulki waginalne do ćwiczeń mięśni dna miednicy

Te produkty do ćwiczeń oferowane przez nasz sklep internetowy pozwalają utrzymać w dobrej kondycji mięśnie dna miednicy. Trening jest o tyle istotny, że z wiekiem partie Kegla ulegają osłabieniu. Utrzymanie ich sprawności jest o tyle istotne, że umożliwiają kontrolę pęcherza i pozytywnie wpływają na doznania seksualne. To sprawia, że kulki waginalne pełnią funkcję stymulującą, relaksacyjną i prozdrowotną. Ich stosowanie wpływa także na czerpanie rozkoszy z seksu. Artykuły są wolne od ftalanów, ołowiu i innych szkodliwych substancji. To ekologiczne akcesoria do ćwiczeń partii mięśniowych dna miednicy w warunkach domowych. Kupisz je w dobrej cenie w sklepie internetowym PANDAWANDA

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium