Darmowa dostawa

 

Darmowa dostawa od 250zł!


Aby przesyłka była dla Was jak najdogodniejsza oferujemy 2 rodzaje dostawy.

Forma Dostawy

Czas Dostawy Koszt Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł Pobranie
DPD do 2 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty 14 zł Tak 4 zł
Paczkomaty do 2 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty 12 zł Tak Niedostępne

 

 

Jak pakujemy przesyłki

 

Pudełka fasonowe - używamy pudełek fasonowych, gdyż nie musimy ich zaklejać taśmą pakową. Są mocne i wytrzymałe, dlatego marzymy o tym, abyście dali każdemu pudełku drugie, trzecie, czy nawet czwarte życie!

Taśma papierowa - jeśli jest potrzeba użycia taśmy, to używamy wyłącznie ekologicznej taśmy papierowej, która w 100% podlega recyklingowi.

Wypełnienie - stosujemy wyłącznie papier do owinięcia tych najbardziej wrażliwych produktów. Papier nadaje się do recyklingu, ale zanim go wyrzucicie, to zastanówcie się czy czasem nie możecie go użyć ponownie?

Uwaga: Czasami możecie niektóre produkty zobaczyć opakowane w folię. Dzieje się tak wtedy, gdy hurtownie/producenci przesłali produkty do nas w ten sposób. Wtedy folii nie ściągamy, a przesyłamy ją dalej. Skoro już ktoś tę folię wykorzystał, to szkoda ją wyrzucać, tylko dlatego, żeby to "dobrze wyglądało". Natomiast pracujemy nad tym, aby produktów w folii nie otrzymywać. My nie kupiliśmy jeszcze ani 1cm3 folii i nie zamierzamy. 

E-Faktura - nie znajdziesz w przesyłce od nas faktury. Natomiast znajdziesz ją w swojej skrzynce e-mailowej. Drukowanie faktury jest nie tylko ni ekologiczne, ale i najczęściej nieefektywne, bo faktura zawsze trafi w to miejsce, którego potem, gdy jest potrzeba, nie możemy znaleźć.

Ulotki, próbki - nie widzimy sensu w przesyłaniu wam ulotek, które zaraz trafiają do kosza. Nie dodajemy również do wysyłek próbek, gdyż uważamy, że korzyści płynące z użycia 2ml kosmetyków nie uzasadniają kosztów ekologicznych, które powstają przy produkcji i śmieci, które zostają po użyciu takiej próbki.

 

 

Wysyłka zagraniczna

Pracujemy jeszcze nad przesyłkami za granicę, więc na razie, jeśli chcielibyście złożyć zamówienie z wysyłką zagraniczną, napiszcie bezpośrednio do nas: hello@pandawanda.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl