Darmowa dostawa

 

Darmowa dostawa od 250zł!


Aby przesyłka była dla Was jak najdogodniejsza oferujemy 2 rodzaje dostawy.

Forma Dostawy

Czas Dostawy Koszt Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł Pobranie
DPD do 2 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty 14 zł Tak 4 zł
Paczkomaty do 2 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty 12 zł Tak Niedostępne

 

 

Jak pakujemy przesyłki

 

Pudełka fasonowe - używamy pudełek fasonowych, gdyż nie musimy ich zaklejać taśmą pakową. Są mocne i wytrzymałe, dlatego marzymy o tym, abyście dali każdemu pudełku drugie, trzecie, czy nawet czwarte życie!
Taśma papierowa - jeśli jest potrzeba użycia taśmy, to używamy wyłącznie ekologicznej taśmy papierowej, która w 100% podlega recyklingowi.

Wypełnienie - stosujemy wyłącznie papier do owinięcia tych najbardziej wrażliwych produktów. Papier nadaje się do recyklingu, ale zanim go wyrzucicie, to zastanówcie się czy czasem nie możecie go użyć ponownie?

Uwaga: Czasami możecie niektóre produkty zobaczyć opakowane w folię. Dzieje się tak wtedy, gdy hurtownie/producenci przesłali produkty do nas w ten sposób. Wtedy folii nie ściągamy, a przesyłamy ją dalej. Skoro już ktoś tę folię wykorzystał, to szkoda ją wyrzucać, tylko dlatego, żeby to "dobrze wyglądało". Natomiast pracujemy nad tym, aby produktów w folii nie otrzymywać. My nie kupiliśmy jeszcze ani 1cm3 folii i nie zamierzamy. 

E-Faktura - nie znajdziesz w przesyłce od nas faktury. Natomiast znajdziesz ją w swojej skrzynce e-mailowej. Drukowanie faktury jest nie tylko ni ekologiczne, ale i najczęściej nieefektywne, bo faktura zawsze trafi w to miejsce, którego potem, gdy jest potrzeba, nie możemy znaleźć.
Ulotki, próbki - nie widzimy sensu w przesyłaniu wam ulotek, które zaraz trafiają do kosza. Nie dodajemy również do wysyłek próbek, gdyż uważamy, że korzyści płynące z użycia 2ml kosmetyków nie uzasadniają kosztów ekologicznych, które powstają przy produkcji i śmieci, które zostają po użyciu takiej próbki.
Niespodzianka - w przesyłce czekać będzie na was jedna, ekologiczna niespodzianka, ale oczywiście nie możemy tutaj napisać jaka, żeby jej nikomu nie zepsuć.

 

 

Wysyłka zagraniczna

Pracujemy jeszcze nad przesyłkami za granicę, więc na razie, jeśli chcielibyście złożyć zamówienie z wysyłką zagraniczną, napiszcie bezpośrednio do nas: hello@pandawanda.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl