Dlaczego oferujemy wyłącznie wegańskie produkty? 0
Dlaczego oferujemy wyłącznie wegańskie produkty?

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszym sklepie oferujemy wyłącznie produkty nietestowane zwierzętach oraz 100% wegańskie! Od czasu do czasu jesteśmy pytani, dlaczego nie mamy np. woskowijek z woskiem pszczelym czy innych nie-wegańskich produktów, dlatego napisaliśmy ten artykuł, aby wyjaśnić, dlaczego, ponieważ nie jest to coś, o czym dużo mówimy, jest to po prostu coś, co robimy!

czytaj całość »
Co to jest i dlaczego warto wybrać produkty z węglem aktywnym 0
Zalety i zastosowanie węgla aktywnego

Od masek oczyszczających po koktajle na kaca i pasty do wybielania zębów, węgiel aktywowany zaczyna pojawiać się w coraz większej ilości produktów, a to dlatego, że w przeciwieństwie do zwykłego węgla drzewnego, węgiel aktywowany ma działanie lecznicze.

W tym wpisie odpowiadamy na pytanie czy jest bezpieczny, czy działa oraz w jakich produktach można go spotkać.

czytaj całość »
Podróże bez plastiku, czyli 15 pomysłów jak się ekologicznie spakować 0
Podróże bez plastiku, czyli 15 pomysłów na wyjazd zero waste

Podróż pełna jest produktów jednorazowych - od plastikowych szczoteczek, mini żeli pod prysznic w hotelach, przez dziesiątki butelek z wodą, posiłki na wynos, aż po plastikowe sztućce. Bycie ekologicznym, zwłaszcza podczas podróży, może więc czasem być wyzwaniem. Czy można więc podróżować bez generowania odpadów? Tak, można! Czy ciężko odbyć podróż tak, aby nie pozostawić "na pamiątkę" po sobie śmieci? Nie, nie jest, ale bez wątpienia trzeba to zaplanować. 

Na blogu przedstawiamy 15 pomysłów jak się spakować, aby ograniczyć śmiecenie podczas podróży.

 

czytaj całość »
Sóweczka, która potrzebuje naszej pomocy 0
Jak pomóc sóweczce?

Wszyscy wiemy, że w lasach żyją dzięcioły, sowy czy puchacze, ale z pewnością niewielu z nas słyszało o sóweczce. A szkoda! To wyjątkowe stworzenie wyróżnia nie tylko urocze imię. Ta najmniejsza przedstawicielka sów w europejskich lasach bardzo potrzebuje naszej pomocy. Przyjrzyjmy się jej bliżej.

czytaj całość »

Napisz do nas:

hello@pandawanda.pl

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl