Bambaw Butelka ze stali nierdzewnej Lavender Haze 1L
Opis
Bambaw Butelka ze stali nierdzewnej Lavender Haze 1L
Picie wody i nawodnienie organizmu jest bardzo ważne. Butelka ze stali nierdzewnej sprawi, że przestaniesz o tym zapominać. Butelka jest przyjazna dla Ciebie oraz środowiska, a dodatkowo ma fantastyczny design. Możesz mieć ją zawsze przy sobie, gdzie tylko chcesz.
Butelka wielokrotnego użytku idealnie nadaje się do pracy, turystyki pieszej, jogi, podróży i wszystkich codziennych czynności.
Otwarcie butelki jest wystarczająco duże, aby dodać kostki lodu lub dorzucić do wody kawałki owoców. Dodatkowo ułatwia ono czyszczenie butelki.
Jeśli szukasz uniwersalnej butelki do codziennych zmagań, to ta będzie idealna!
Dlaczego warto wybrać butelki Bambaw?
Co minutę na całym świecie kupuje się milion plastikowych butelek, a każda z nich potrzebuje około 500lat (jeśli nie więcej), aby się rozłożyć. Odwróćmy tę rzeczywistość, zanim przejmie nasz świat.
Szkodliwe substancje chemiczne z plastiku mieszają się z wodą, która jest w nim zamknięta. Dlatego woda pitna nigdy nie powinna stykać się z plastikiem, nawet plastikową pokrywką! Według najnowszych badań Światowej Organizacji Zdrowia 90% wody butelkowanej zawiera mikroplastiki.
Przestań pić z plastikowych butelek dla swojego zdrowia i środowiska.
Właściwości:
- Pojemność: 1 L
- Wymiary: 8.5 x 8.5 x 26 cm
- Waga: 330g
- Materiał: bambus + stal nierdzewna + silikon + farba proszkowa PGG
O marce:
Bambaw to marka, która wierzy, że bardziej zrównoważony i etycznie świadomy świat jest nie tylko możliwy, ale także od nas zależy, czy go stworzymy. Każdego dnia tysiące ton odpadów z tworzyw sztucznych z produktów jednorazowego użytku zagrażają naturze i wszystkim jej formom życia, a ich rozkład trwa ponad 500 lat.
Misją Bambaw jest zmniejszenie ilości odpadów wytwarzanych na Ziemi poprzez dostarczanie niedrogich, wysokiej jakości produktów pozbawionych odpadów, których możemy używać każdego dnia bez szkody dla planety.
Bambaw jest również firmą z zerowym wpływem CO2 na środowisko, tzn. swój ślad węglowy (ok 200 ton CO2 rocznie) rekompensują wspierając projekt środowiskowy w Malawi.