Waluty

Napisz do nas:

hello@pandawanda.pl

Pomysł na używanie kosmetyków do pielęgnacji i makijażu bez syntetycznych dodatków i konserwantów, rozwinął się i stał się stylem na życie dla założycielki marki Brooklyn Groove, Olgi, oraz jej rodziny. Używanie naturalnych kosmetyków to też wspieranie małego biznesu, rodzinnych firm, rolników, którzy nie używają pestycydów. Ponadto szklane opakowania produktów to ukłon dla naszej planety, wolnej od zanieczyszczeń i sztucznych składników. Jednym zdaniem - piękno bez kompromisów!

Historia marki Brooklyn Groove zaczęła się, oczywiście, w Brooklinie, bo Olga przez 18 lat swojego życia mieszkała w Nowym Jorku. Otworzyła tam sklep, w którym sprzedawała produkty wolne od syntetyków i toksyn. Wszystkie produkty były dokładnie przemyślane, a ich składniki przetestowane na sobie.

Produkty Brooklyn Groove są wielokulturowe - trochę jak Brooklyn:) Znajdziecie w nich rozmaite cudowne masła, olejki i oleje z odległych części świata: Olejek z Kurkumy z Indii, Opuncji Figowej z plantacji z Meksyku, czy Olejek z Wrotyczu Marokańskiego. 

Teraz Brooklyn Groove znajduje się w Wąchocku w okolicach Gór Świętokrzyskich. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl