Waluty

Napisz do nas:

hello@pandawanda.pl

Eliah Sahil Cosmetic Care została założona w 2008 roku przez Silvio Perpmera. Z miłości do natury i syna stworzył produkty, które nie są uciążliwe dla przyrody i ludzkiego organizmu. Jako wykładowca i założyciel firmy Yogi, Silvio od ponad 20 lat pracuje nad głębokim zrozumieniem natury. Imię Eliah Sahil pochodzi od języka hebrajskiego i staroindyjskiego, a poprzez europejskie korzenie Silvio chciał wszystko razem połączyć. Filozofia i motto firmy „Odkryj czysty świat” mówi wszystko.

Do produkcji kosmetyków Eliah Sahil stosuje się tylko najcenniejsze naturalne substancje oferowane przez naturę. Etykiety stosowane na puszkach wykonane są z innowacyjnego materiału - mączki kamiennej (Steinmehl). Nie trzeba ścinać drzew i zużywa się do jej produkcji o 80% mniej wody. Materiał opakowaniowy jest wykonany z bioplastiku i dlatego w 100% ulega rozkładowi.

Społeczna odpowiedzialność za trwały sukces biznesowy, dlatego partnerzy biznesowi otrzymują uczciwe ceny za surowce, niezależnie od cen na rynku światowym. W ten sposób mogą zarządzać własnym życiem, w dużej mierze zabezpieczyć je w krajach rozwijających się. Organiczne surowce pozyskiwane są głównie od drobnych rolników w Indiach i Afryce. 

Produkty Eliah Sahil posiadają certyfikat ICADA.

Kupując szampony Eliah Sahil wpłacasz 0,20 € na projekt „Blooming Meadows”, który poświęcony jest ochronie rodzin pszczelich. Marka wspiera również Fundację Aurelia w Niemczech. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium