Opcje przeglądania

Bambusowe i metalowe maszynki do golenia na żyletki w wielu kolorach i wariantach, dzięki którym będziesz możesz się golić ekonomicznie, ekologicznie i skutecznie.

Maszynki do golenia

Bambaw Pędzel do golenia Black
Producent: Bambaw
Bambaw Pędzel do golenia Black
Cena:

84,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bambaw Pędzel do golenia Silver
Producent: Bambaw
Bambaw Pędzel do golenia Silver
Cena:

84,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wielorazowa maszynka do golenia - zalety stosowania

Maszynki na żyletki charakteryzuje staranna konstrukcja oraz elegancki design, wykonany z materiałów najwyższej jakości, jak i materiałów naturalnych, drewno czy bambus.

Zbalansowanie maszynki pozwala na precyzyjne golenie, dzięki czemu skóra jest mniej podrażniona i gładsza.

Kupując maszynkę wielorazową można zaoszczędzić, ograniczyć wytwarzanie odpadów oraz wprowadzić popularną i słuszną ideę less waste.

Częstotliwość wymiany żyletek

Żyletka powinna być używana z umiarem, ponieważ przyjmuje się, że jedna żyletka może posłużyć na 3-6 goleń. Wszystko jednak zależy od rodzaju zarostu i częstotliwości golenia - zarost, który jest gruby, gęsty i twardy, to szybciej będzie tępić ostrze.

Maszynka wielorazowa z otwartym lub zamkniętym grzebieniem?

Maszynki wielorazowego użytku składają się z czterech części: rączki, dwóch elementów głowicy i żyletki. Po umieszczeniu żyletki między elementami głowicy i zamocowaniu całości za pomocą rączki - maszynka jest gotowa do użycia.

Aby zmniejszyć ryzyko podrażnień po depilacji, należy wybrać wysokiej jakości maszynkę. Maszynki wyposażone w zamknięty grzebień są bezpieczniejsze do codziennego golenia.

Dodatkowo, dolna część głowicy zapewnia precyzyjny ruch maszynki, co redukuje ryzyko podrażnień skóry i zapewnia gładkie golenie.

Maszynki z zamkniętym grzebieniem to zdecydowanie najłagodniejsze dla skóry produkty dostępne obecnie na rynku. Większość problemów z goleniem wiąże się z używaniem maszynek o otwartym grzebieniu, które zostały wynalezione na początku XX wieku. Służyły one głównie do golenia mężczyzn o obfitym zaroście, ale są zazwyczaj bardziej agresywne dla skóry niż maszynki z zamkniętym grzebieniem.

Bezpieczeństwo przy stosowaniu maszynek do golenia

Podczas stosowania maszynek z żyletką, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Należy przechowywać je w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Przy używaniu, należy trzymać żyletkę palcami za krótsze boki, a maszynkę trzymać za rączkę.

Jeśli maszynka zostanie przekazana po ojcu, dziadku lub wujku, należy upewnić się, że nie zawiera ona żadnych rdzy i uszkodzeń oraz jest łagodna.

Maszynki z otwartym grzebieniem są bardziej agresywne i są przeznaczone do golenia gęstych włosków.

Aby maszynka służyła przez długi czas, należy ją po każdym użyciu rozkręcić i pozostawić do wyschnięcia. Trzeba także regularnie wymieniać żyletki.

Jak najlepiej przechowywać żyletki?

Zazwyczaj są one opakowane w warstwę parafinowej bibuły, co pozwala im zachować najwyższą jakość. Gdy zainstalujesz je w maszynce, możesz pozostawić je tam na stałe, pod warunkiem, że po każdym goleniu zostanie ona wypłukana i osuszona.

Nie należy jej wycierać szmatką czy chusteczką, należy pozostawić do wyschnięcia. Jeśli maszynka długo nie będzie używana, lepiej wyjąć żyletkę i albo włożyć ją z powrotem do bibułki, albo po prostu ją wyrzucić, ponieważ może stracić swoją skuteczność.

Wielorazowa maszynka do golenia Bambaw

Stworzone z ekologicznych surowców maszynki do golenia na żyletki marki Bambaw zapewniają dokładne golenie zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Pasują do standardowych żyletek z podwójną krawędzią, które są uniwersalne i można nimi golić wszystkie części ciała. W zależności od własnych preferencji możesz wybrać opcję z praktycznym stojakiem lub bez.

Misją marki Bambaw od samego początku istnienia na rynku jest zmniejszenie ilości odpadów zalewających środowisko poprzez dostarczanie wysokiej jakości wegańskich produktów umożliwiających codzienne funkcjonowanie bez szkody dla planety. Wytwarzane przez nią ekologiczne maszynki do golenia, które teraz możesz wygodnie nabyć online, pozwalają zadbać o siebie w zgodzie z naturą i własnymi potrzebami.

Powrót do tradycyjnego usuwania zarostu za pomocą żyletki to świetna okazja, by wprowadzić do swojego życia jeszcze jeden rytuał przyjazny planecie. Jeśli do tej pory używałeś do tego celu zwykłych plastikowych jednorazówek lub golarki elektrycznej, w sklepie internetowym PANDAWANDA znajdziesz metalowe ekologiczne maszynki do golenia wielorazowego użytku.

W celu zwiększenia komfortu wcześniej możesz użyć wegańskiego pędzla. Naturalne włosie w połączeniu z mydłem pomoże Ci usunąć ze skóry wszelkie zanieczyszczenia, a także uzyskać odpowiednio gęstą pianę, co pozwala uniknąć skaleczenia naskórka.

Wymieniając plastikową maszynkę na metalową, przyczyniasz się do ruchu zero waste i ograniczasz ilość plastikowych odpadów, które rozkładają się nawet kilkaset lat. Każde opakowanie jest ekologiczne, dzięki czemu dbamy o nasze środowisko.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium