Dobre Inicjatywy: Wirtualne Muzeum Antropocenu 0
Dobre Inicjatywy:

Wirtualne Muzeum Antropocenu to wirtualna instytucja społeczno-kulturalna, która podejmuje refleksję nad zmianami środowiska związanymi z działalnością człowieka i relacją człowiek – natura – technologia. Między 17 a 30 czerwca MWA zbiera środki na rzecz działalności PAH w Sudanie Południowym. 

czytaj całość »
Roślinnie Raz Dziennie: Lody z kwiatów czarnego bzu 0
Roślinnie Raz Dziennie: Lody z kwiatów czarnego bzu

Kwiaty czarnego bzu to jadalne kwiaty drzewa bzu czarnego, które kwitną w całej Polsce późną wiosną. Z tych kwiatów możesz zrobić niezwykle orzeźwiającą ucztę - lody z czarnego bzu i cytryny. Cytrusy i słodkie kwiaty są idealnymi partnerami w tym super łatwym przepisie na lato. 

czytaj całość »
Ajurweda 101. Test jak poznać swoją doszę 0
Ajurweda 101. Test jak poznać swoją doszę

W ajurwedzie, starożytnej medycynie indyjskiej, podstawową zasadą jest podejście holistyczne. Tylko wtedy, gdy ciało i umysł są w harmonii, można cieszyć się szczęśliwym i zdrowym życiem. Aby to osiągnąć, ważne jest, aby wiedzieć, jaki jest twój typ doszy. Wykonaj test, aby znaleźć swoją najbardziej dominującą doszę.

czytaj całość »
Dobre Inicjatywy: GiveOUT fit 0
Inicjatywa ekologiczna: GiveOUT fit

[Wpis gościnny z cyklu Dobre Inicjatywy] Zmagacie się z przepełnioną, wymagającą uporządkowania szafą? A może chcecie dokonywać bardziej świadomych zakupów i przy okazji zaoszczędzić pieniądze? Spróbujcie rozwiązań proponowanych przez GIVE OUTfit!

czytaj całość »
Gdzie i jak powstają najlepsze miski z kokosa 0
Jak powstają miski z kokosa

Nasze oryginalne miski kokosowe są ręcznie robione przez rzemieślników i szlifowane do uzyskania gładkości, a następnie polerowane olejem kokosowym, aby wydobyć ich naturalne piękno. Przeczytaj jak powstają, dlaczego warto je używać i jak dbać o nie najskuteczniej. 

 

czytaj całość »
Roślinnie Raz Dziennie: Domowa granola 0
Roślinnie Raz Dziennie: Domowa granola

Domowe muesli jest smaczniejsze, tańsze i zdrowsze niż to gotowe ze sklepu. Możesz je zrobić dokładnie tak, jak tylko chcesz. Ponadto domowa granola jest bardzo łatwa i szybka do wykonania. Zobacz jak zrobić pyszne domowe śniadanie.

czytaj całość »
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium