Płatności

 

Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie były dla was komfortowe, dlatego oferujemy kilka metod płatności za zamówienia.

Płatność zwykłym przelewem  

Możesz samodzielnie zrobić przelew na nasze konto w Banku Ochrony Środowiska (BOŚ). Będziesz musiał tylko poczekać ok 2 dni roboczych, aby pieniądze zostały zaksięgowane na naszym rachunku. Pamiętaj również, aby dobrze zaadresować przelew:

  • Numer Rachunku: 09 1540 1287 2001 0002 9068 0001
  • Nazwa: Better Planet Ewa Samek.
  • Adres: Okrzei 32/18, 03-710 Warszawa
  • Tytuł przelewu: Numer Twojego zamówienia, który dostałeś w potwierdzającym e-mail'u

Płatność przelewem natychmiastowym/online (Blue Media lub Przelewy24)

To metoda płatności, która automatycznie wypełnia za Ciebie końcowy formularz przelewu, zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu. Transakcję zabezpiecza Blue Media lub Przelewy24 (wybierz ten, do którego masz większe zaufanie).

Płatność kartą online (Blue Media)

Najłatwiejszy sposób zapłaty, to płatność kartą. Akceptujemy karty Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, a transakcję zabezpiecza Blue Media. Płatności kartą są w 100% bezpieczne, a Panda Wanda nie ma dostępu, a przez to i nie przechowuje żadnych danych z karty płatniczej.

  

Pobranie

Możesz również zamówić nasze produkty, a zapłacić dopiero przy ich odbiorze. Przesyłka “za pobraniem” jest dodatkowo płatna w wysokości 4 zł do regularnego kosztu dostawy DPD / InPostu. Nie realizujemy wysyłek pobraniowych dla zamówień powyżej 400 zł.  

PayPal 

Oferujemy również możliwość zapłaty za pośrednictwem konta w PayPal. Usługa ta nie jest dodatkowo płatna. 

PayPo  

PayPo, czyli zamawiasz jak zwykle, odbierasz zakupy, a płacisz nawet 30 dni po złożeniu zamówienia. Bez żadnych dodatkowych kosztów i rejestracji. Płatność możesz również rozłożyć na raty. Jak Ci wygodnie. Więcej nt. jak działa PayPo przeczytasz na stronie https://paypo.pl/home/jaktodziala 

Google Pay 

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia, który jest łatwy, ale również zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium