Kontakt & Współpraca

W zależności czy chcesz dowiedzieć się jaki jest status zamówienia, zamówić 150 sztuk woreczków, zaproponować wspólną akcję społeczną czy też zaoferować swój produkt do sprzedaży - napisz do nas na wybrany adres e-mail: 

PYTANIA, ZAMÓWIENIA, REKLAMACJE (hello@pandawanda.pl)

Masz pytania dotyczące produktu, zamówień czy może też reklamację? Napisz do nas tutaj: hello@pandawanda.pl - staramy się odpowiadać jak najszybciej, ale nie później niż do 48h. 

 

PR & MARKETING (marketing@pandawanda.pl)

Chcesz napisać o naszych produktach, masz stowarzyszenie promujące ekologiczne wybory czy pomysł jak wspierać innych w zachowaniach pro-ekologicznych, napisz do nas: marketing@pandawanda.pl.

 

NOWE PRODUKTY (oferty@pandawanda.pl)

Jesteś przedstawicielem firmy, która produkuje naturalne, wegańskie i ekologiczne produkty? Wspaniale, bo ciągle szukamy (polskich) marek, które pasowałaby do naszego etycznego asortymentu. Z propozycjami produktów piszcie na adres oferty@pandawanda.pl 

 

ZAMÓWIENIA HURTOWE / SPECJALNE (oferty@pandawanda.pl)

Jeśli chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe, to napisz nam na kiedy i w jakich ilościach potrzebujesz dany produkt, a my dam znać co możemy zaproponować. Zapytania kierujcie na: oferty@pandawanda.pl 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium