Jak pakujemy?

Jak pakujemy przesyłki?

 

Czasami dostajemy od Was prośbę o zapakowanie przesyłki bez plastiku lub zerowaste. U nas nie musicie się zgadzać na żaden specjalny regulamin, zaznaczać specjalnej "ekologicznej" opcji czy prosić o to w komentarzach, bo, czy tego chcecie czy nie, wszystkie przesyłki są u nas pakowane bez plastiku (a jak dokładnie, to możecie przeczytać poniżej):

Pudełka kartonowe - żadnych foliopaków, tylko pudełka kartonowe i marzymy o tym, abyście dali każdemu pudełku drugie, trzecie, czy nawet czwarte życie!

Wypełnienie - papier do owinięcia tych najbardziej wrażliwych produktów. Papier nadaje się do recyklingu, ale zanim go wyrzucicie, to zastanówcie się czy czasem nie możecie go użyć ponownie?

Uwaga: Czasami możecie niektóre produkty zobaczyć opakowane w folię. Dzieje się tak wtedy, gdy hurtownie/producenci przesłali produkty do nas w ten sposób. Wtedy folii nie ściągamy, a przesyłamy ją dalej. Skoro już ktoś tę folię wykorzystał, to szkoda ją wyrzucać, tylko dlatego, żeby to "dobrze wyglądało". Natomiast pracujemy nad tym, aby produktów w folii nie otrzymywać. My nie kupiliśmy jeszcze ani 1cm3 folii i nie zamierzamy. 

E-Faktura - nie znajdziesz w przesyłce od nas faktury. Natomiast znajdziesz ją w swojej skrzynce e-mailowej. Drukowanie faktury jest nie tylko ni ekologiczne, ale i najczęściej nieefektywne, bo faktura zawsze trafi w to miejsce, którego potem, gdy jest potrzeba, nie możemy znaleźć.
Prezenty - lubimy dawać prezenty, dlatego w naszych przesyłkach zapewne otrzymacie od nas jakiś prezent: próbkę mydła, przepis na ciasto, nasiona na łąki kwietne czy też inną niespodziankę. 
1 zamówienie = 1 drzewo - nie zobaczysz tego w swojej przesyłce, ale za każde zamówienie sadzimy 1 drzewo - to Twój wielki prezent dla planety, który podarujesz jej za naszym pośrednictwem. Więcej o naszych drzewach przeczytasz TUTAJ

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium