Waluty

Napisz do nas:

hello@pandawanda.pl

Qwetch

Qwetch to francuska marka, której historia zaczęła się w Chinach, z dala od wszystkich w wielkiej Azji.

Historia zaczyna się, gdy Stephane Miquel udaje się w podróż ze swoimi przyjaciółmi do Danian w Chinach, aby spotkać się ze stowarzyszeniem humanitarnym Couleurs de Chine. Tam każdy pije herbatę liściastą, zawsze i wszędzie, od domu po pola ryżowe, a nawet dojeżdżając do pracy. Zainspirowana innym stylem życia, Stephane stworzyła butelki z dwoma rodzajami filtrów:

  • długi filtr koszowy do krótkotrwałej infuzji,
  • krótki filtr do długotrwałej infuzji.

I tak to się wszystko zaczęło. Od tego czasu Qwetch wprowadził na rynek wiele butelek i pojemników wielorazowych. Co cechuje wszystkie produktu Qwetch:

  • styl życia: zdrowe odżywianie, poszanowanie środowiska, preferowanie domowych posiłków w ciągu dnia. To także wybór produktów o estetycznych, kolorowych i modnych wzorach.
  • zdrowe produkty: pojemniki Qwetch utrzymują ciepło i zimno, co ułatwia przyjmowanie zdrowych domowych posiłków. Qwetch używa materiałów szklanych i ze stali nierdzewnej, bezpiecznych w kontakcie z żywnością, w przeciwieństwie do wyrobów aluminiowych lub plastikowych.
  • środowiska naturalne: produkty Qwetch są trwałe, ponieważ wszystkie pojemniki są zmywalne i nadają się do wielokrotnego użytku. Koniec z plastikowymi butelkami, pudełkami i sztućcami, które generują ton odpadów każdego dnia
  • wysoka jakość: wszystkie pojemniki Qwetch są produkowane w Chinach, w wybranych fabrykach, w celu zapewnienia najwyższej jakości kontroli i zaangażowania społecznego, które są nadzorowane przez zespół Qwetch. Akcesoria posiadają certyfikat GOTS i są wykonane z bawełny organicznej.
  • zaangażowanie społeczne: Qwetch zwraca część swoich przychodów dwóm francuskim stowarzyszeniom: Couleurs de Chine (pomoc przy rekrutacji do szkoły dla małych dziewczynek z mniejszości etnicznej MIAO) oraz Génération Cobayes (działa na rzecz informowania młodzieży o wpływie ich codziennych zachowań na ich zdrowie i środowisko)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium