Marki Pandy Wandy: Klareko 0
Marki Pandy Wandy: Klareko

Poznajcie Klareko. Klareko to mieszcząca się na Warmii manufaktura kosmetyków dla domu, stworzona przez zakręcone na punkcie natury Karinę i Martę.

Produkty Klareko są nieszkodliwe dla ludzi i środowiska, a w ich składzie znajdują się wyłącznie bezpieczne i ekologiczne związki chemiczne oraz składniki pochodzenia roślinnego i mineralnego. Zapachy pochodzą wyłącznie z naturalnych olejki eteryczne. 

Dzięki Kosmetykom Dla Domu Klareko dbacie o bezpieczną czystość swojego otoczenia. Po raz pierwszy, podczas codziennego sprzątania, macie możliwość korzystania z dobrodziejstwa naturalnych olejków eterycznych w połączeniu z nadzwyczaj bezpiecznymi substancjami. Karina i Marta zadbały o to, aby codzienne sprzątanie pozytywnie wpływało na zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich domowników.

Wywiad z założycielkami Klareko

Kto i gdzie tworzy Klareko?

Klareko stworzyłyśmy my - Karina i Marta - dwie przyjaciółki z Warmii. To tu w Zielonym sercu Polski jest nasz dom i rodzą się nasze pomysły. Tu też tworzymy Klareki.

Jak zrodził się pomysł stworzenia Klareko?

Pomysł powstał spontanicznie przy kawie. Chęć działania, poprawiania świata i dbania o własne rodziny sprawiły, że narodził się pomysł stworzenia naturalnych, prostych i bezpiecznych środków czystości. Początkowo miały być one tylko dla nas i naszych najbliższych, ale szybko okazało się, że wiele osób chce naszych produktów :)

Skąd wziął się pomysł na nazwę?

Jako mieszkanki Warmii pływamy dużo na jachtach, łodziach, żaglówkach. Klar to porządek na łajbie, a że dla nas musi być on EKO stąd Klareko.

Czym różni się Wasz asortyment od innych marek dostępnych na rynku?

Naszą mocną stroną jest uczciwość wobec kupujących. Wszystkie produkty są takie, jakich same chcemy. Zdaje się nam, że jako jedyne podajemy pełne listy składów naszych produktów. Bez kompromisów dobieramy tak substancje, by nie mieć nic do ukrycia :) Ach no i w każdym jednym słoiczku, w każdej butelce, w każdym mydle jest odrobina naszego serca i naszej pozytywnej energii.

Jaki jest Wasz ulubiony produkt?

Wszystkie :)

Jakie są Wasze ulubione naturalne składniki?

Wszystkie te, które są w Klarekach. Ale najbardziej fascynujące są rośliny.

Jak nachętniej odpoczywacie?

Na łonie natury.

Jakim motto kieruje się Klareko na co dzień?

"Ziemi nie dzie­dziczy­my po naszych rodzi­cach, pożycza­my ją od naszych dzieci."
Chief Washakie – wódz plemienia Shoshone

Czego możemy spodziewać się od Was w przyszłości?

Och po nas można spodziewać się wszystkiego. Zawracanie chmur i robienie niemożliwego, to nasza specjalność. Ale tylko pozytywnie, rzecz jasna :)

Jakie produkty Klareko znajdziecie w naszym asortymencie?

  • Proszki do prania do tkaniny białych:
[product id="1571, 1572, 1573"]  
  • Proszki do prania do tkanin kolorowych:
[product id="1574, 1575, 1576"] 
  • Myjki do mycia naczyć i innych powierzchni:
[product id="1580, 1581, 1582"] 
  • Garmydło, czyli pierwsze polskie mydło do zmywania naczyń:
[product id="1577, 1578"] 
  • Odplamiające mydła do prania:
[product id="1579, 1583"] 
 
Zachęcamy do wymiany środków do sprzątania na kosmetyki dla domu Klareko. Będzie to wymiana z korzyścią dla środowiska, ale przede wszystkim Waszego zdrowia i samopoczucia. 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium