Marki Pandy Wandy: Living Naturally 0
Marki Pandy Wandy: Living Naturally

Living Naturally to brytyjska marka, która specjalizuje się w produktach do pielęgnacji skóry, włosów, ale i prania/sprzątnia, które powstają na bazie orzechów mydlanych (soapnuts). Wszystkie produkty Living Naturally są 100% wegańskie, naturalne, organiczne, bez SLS, bez parabenów, bez olejów mineralnych, bez oleju palmowego, bez sztucznych substancji zapachowych i produkowane w Wielkiej Brytanii z etycznie pozyskiwanych składników. 

Początki firmy

Marka Living Naturally powstała, jak to często bywa, z braku odpowiednich produktów na rynku, które zaspokoiłby własne potrzeby. I, jak to również często bywa, potrzeby te były związane z dziećmi. Dzieci założycielki Living Naturally cierpiały na egzemę, a w wieku 2 lat u starszego dziecka został zdiagnozowanu autyzm. Dla rodziców oznaczało to jedno - musieli przejść na minimalizm i prostotę. Zrobili to poprzez wyeliminowanie pewnych pokarmów i toksyn z diety i życia, starając się prowadzić bardziej świadome i wolne od okrucieństw życie i ucząc dzieci o tym, jak i dlaczego dokonywać dobrych wyborów.

W ramach radykalnej (swego rodzaju) zmiany stylu życia na bardziej naturalny, rodzice wprowadzili do domu orzechy mydlane jako możliwe rozwiązania problemu wyprysku u kilku członków rodziny i zaczeli używać ich do czyszczenia wszystkiego w domu. Kiedy zobaczyli, że zmiany skórne się poprawiają, zdali sobie sprawę, jak niesamowite działanie mają orzechy mydlane!

W 2009 roku powstało Living Naturally i rodzice zaczęli sprzedawać orzechy. Wiedzieli, że nie mogą być jedynymi, którzy szukają bardziej naturalnej, organicznej, biodegradowalnej, hipoalergicznej, zrównoważonej i przyjaznej dla środowiska alternatywy na sprzątanie domu, pranie, ale i pielęgnację ciała.

Marka Living Naturally 

Założyciele Living Naturally połączyli prawdziwą potrzebę i miłość do tego, co robią ze specjalistyczną wiedzę z zakresu zielarstwa, pielęgnacji skóry oraz zasad ajurwedycznych, aby stworzyć najlepsze produkty.

Od czasu powstania firma opracowała szeroką gamę wielokrotnie nagradzanych wegańskich produktów z orzechów mydlanych. Produkty Living Naturally zdobywały nagrody w różnych konkursach, w tym m.in. Free From Skin Care Awards, Natural and Organic Awards, Ethical Award, The Green Parent Natural i wiele innych.

Living Naturally jest nadal firmą rodzinną, a wszystkie produkty powstają w Wielkiej Brytanii. Firma pozyskuje składniki wyłącznie z etycznych źródeł.

Firma jest również bardzo pozoytywnie nastawiona do zwierząt, co przejawia się tym, że żaden produkt nie był testowany na zwierzętach, wszystkie produkty są 100% wegańskie produkty i nie zawierają oleju palmowego.  

Produkty Living Naturally

Wśród produktów Living Naturally znajdziemy produkty zarówno do pielęgnacji ciała i włosów, jak i sprzątania, czy prania. Jednak wszystkie produkty łączy to, że są wyprodukowane z naturalnych składników, bez SLS, bez parabenów, bez olejów mineralnych, bez oleju palmowego, bez sztucznych substancji zapachowych

Szampony "zero waste" w kostce wyprodukowane na bazie orzechów mydlanych, zapakowane w muślinowy worek idealny na podróże, czy na prezent. Szampon mają wyjątkowe kombinacje składników, aby dopasoywać się do różnych wymagań i rodzajów włosów.

[product id="378, 379, 381"]

Specjalistyczne produkty do odżywienia włosów, w tym zero waste ajurwedyjska maska do włosów w proszku.

[product id="390, 391, 392"]

Wszechstronne balsamy/maści nasycone organicznymi, przeciwbakteryjnymi, przeciwgrzybiczymi, przeciwzapalnymi kojącymi ziołami. Balsamy dostępne są w szklanych opakowaniach i są bardzo wydajne. 

[product id="410, 411, 421"]

Naturalne, organiczne, bez aluminium dezodoranty zamknięte w opakowaniach zero waste (szklane z aluminiową zakrętką). Wykonane z antygrzybiczego i antyutleniającego ekstraktu z orzechów organicznych, szybko się wchłaniają i są nietłuste.

[product id="415, 416, 417"]

Gama mydeł w kostce o różnym działaniu, m.in. uzdrawiającym, kojącym, oczyszczającym czy regenracyjnym. Każde mydło oparte jest przede wszystkim na orzechach mydlanych z dodatkiem wybranych składników naturalnych. 

[product id="394, 395, 396"]

Różnego rodzaju produkty do prania czy sprzątania, które pomogą utrzymać dom w czystości, ale bez toksyn.

[product id="375, 368, 374"]

W ofercie znajdziecie wiele innych innych produktów do pielęgnacji ciała, włosów i domu. Zapraszamy do spróbowania produktów Living Naturally w lutym, gdyż do końca lutego mamy na wszystkie produkty promocję -10%. Warto się jednak pospieszyć, gdyż produkty Living Naturally są rozchwytywane! 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium