Movember, czyli Panowie dbajcie o swoje zdrowie! 0
Movember, czyli Panowie dbajcie o swoje zdrowie!

Movember to ogólnoświatowa inicjatywa, która zachęca mężczyzn do zapuszczania wąsów w listopadzie w celu zwiększenia świadomości na temat problemów zdrowotnych mężczyzn. Nasi ojcowie, partnerzy, bracia i przyjaciele stoją w obliczu kryzysu zdrowotnego, o którym się nie mówi. Mężczyźni umierają zbyt młodo. Nie możemy sobie pozwolić na milczenie.

Statystyki dot. raka u mężczyzn  

Co roku w Polsce na nowotwór jądra choruje ponad 1500 mężczyzn. Rak jądra jest możliwy do wyleczenia niemal w 100% przypadków - trzeba go jednak odpowiednio wcześnie wykryć.

Co roku na nowotwór prostaty choruje 15000 mężczyzn. Rak prostaty jest trzecim najbardziej powszechnym nowotworem wśród mężczyzn w Polsce. Dotyka coraz młodszych facetów ze względu na rozmaite czynniki ryzyka, m.in. dietę czy palenie papierosów.

Co roku więcej mężczyzn ginie z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym niż w wypadkach. Każdego roku na polskich drogach ginie blisko 3000 osób, ale ponad 5000 odbiera sobie życie. 85% to mężczyźni. 

Jak możesz wziąć udział w akcji #movember?

  • Jeśli masz taką możliwość, to zapuść wąs
  • Porozmawiaj z kolegami, ojcem, mężem, bratem czy też wujkiem o tym, że jego zdrowie (fizyczne i psychiczne!) jest ważne
  • Wesprzyj działania Movember Polska: https://www.movember.pl/wspieraj
  • Przebiegnij / przejdź 60km w listopadzie lub wymyśl inną aktywność i zarejstruj się na oficjalnie stronie Movember: https://ex.movember.com/?home

Na naszej stronie głównej do końca miesiąca będą wyłącznie czarne "męskie" produkty, aby przypominać o tym, że trwa #movember, a wszystkie kosmetyki do pielęgnacji brody są tańsze o 11%: 

[product id="2296, 2290, 2294"] 

[product id="1437, 1448, 1269"] 

[product id="1950, 1953, 1952"] 

Badaj się regularnie i przypominaj o tym wszystkim najbliższym 🖤
 

Komentarze do wpisu (0)

Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl